Мешканців Львівщині повторно ознайомлять із порядком нарахування субсидій

У зв’язку зі зростанням цін на газ мешканців Львівщини ознайомлять із змінами у порядку нарахування житлових субсидій. Зокрема мешканці кожної оселі області отримають відповідний бланк із роз’ясненням.

Про це повідомив голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка під час апаратної наради у понеділок, 16 травня.

“Мешканці області повинні знати зміни до порядку нарахування житлових субсидій та розуміти показники платежів, які отримають до сплати, – наголосив очільник області. – Цього тижня ми виготовимо відповідний взірець, зміст якого погодимо із Львівгазом і Львівобленерго, аби згодом у кожній оселі Львівщини продемонструвати його людям”.

Відтак протягом перших двох декад червня  за сприяння голів сільських рад цю процедуру мають виконати.

Також у департаменті соціального захисту населення ЛОДА повинні визначити кількість осіб, яким мають нарахувати субсидії, а у департаменті фінансів –   суму коштів, для їх отримання до кінця цього року.

 

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*