Мери міст Львівщини стали на захист очільника Турки

200px-Kasuchnych

 4 лютого, у Львові керівники міст Львівської області зібралися на засіданні регіонального відділення Асоціації міст України, через те, що вважають, дії щодо мера Турки Юрія Касюхнича, якого активісти минулого тижня викинули у смітник, неприпустимими.

Про це йдеться у сюжеті програми перших західноукраїнських новин «Огляд дня» телеканалу ZIK (щобудня о 21:00) репортера Данила Мокрика.

Нагадаємо, 27 січня, під час сесії Турківської міської ради місцеві депутати висловили недовіру Юрію Касюхничу.

Втім, на засіданні Львівського відділення Асоціації міст України Юрій Касюхнич заявив, що таким чином на нього чинили тиск через його справедливі рішення.

«Є когорта депутатів, які вже не одне скликання були в міській раді. І, скажімо так, у певних колах вони вирішували деякі питання. Я накладав вето не на одне рішення, за яке проголосували депутати. У зв’язку з тим, що воно було незаконне», – переконує міський голова Турки Юрій Ксюхнич.

Мер також додав: він є одним із кандидатів на посаду голови Турківської райдежадміністрації. А це, мовляв, не до вподоби деяким активістам, які бачать у цьому кріслі свою людину.

«Хто дає право люструвати народних вибраних людей? Ми вибрані, і не маємо права проходити люстрацію. Хоче громада – на це є юридичні, законні рамки, які повинні і мають бути застосовані в даному випадку», – наголошує міський голова Рави-Руської Ірина Верещук.

Тим часом, мери, які були присутні на зібранні, вважають, що активістів і правоохоронців мають притягнути до відповідальності, через «смітникову люстрацію» вчинену щодо очільника Турки. За фактом даної справи уже відкрито кримінальне провадження.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*