Мери міст готуються до енергетичної незалежності

Про енергетичну незалежність населених пунктів Львівської області йшлося у четвер, 14 травня, під час регіонального семінару на тему: “Спроможність міст керувати місцевою енергетикою – основа енергетичної незалежності”. Участь у заході взяли очільники міст Львівщини.

Директор депаратменту економічного розвитку, торгівлі та промисловості Львівської обласної державної адміністрації Василь Лозинський розповів, що 103 міста України підписали Угоду мерів. Від Львівщини до проекту одними з перших долучилися 13 міст, що підписали Угоду.

“Основна мета зустрічі – допомогти нашим містам якісно використати цей інструмент і поінформувати потенційних учасників про можливості Угоди, а також почути думку тих міських голів, які уже долучилися до проекту”, – сказав Василь Лозинський.

Водночас міський голова Жовкви Петро Вихопень, поділившись досвідом участі в “Угоді мерів”, зазначив, що заходи зі щоденного обліку енерговитрат уже дають свої результати.

Керівник проекту Угоди мерів Святослав Павлюк зазначив, що необхідно скорочувати потреби в енергії.

До слова, Угода мерів – ініціатива, яку започаткував Європейський Союз. Документ охоплює місцеві та регіональні органи влади, що беруть на себе добровільні зобов’язання підвищувати енергоефективність і нарощувати використання відновлювальних джерел енергії на своїх територіях.

Відповідно до зобов’язань, підписанти Угоди прагнуть зменшити власні викиди вуглецевого газу щонайменше на 20% до 2020 року. Це сприятиме розвитку екологічно орієнтованої економіки та підвищенню якості життя.

Протягом року після підписання Угоди її учасники зобов’язалися розробити плани дій зі сталого енергетичного розвитку на своїх територіях.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*