Менше 5% українських сміттєзвалищ виконують стандарти ЄС

10616669_691628830919183_8398577399742741829_n

6 тисяч 682 сміттєзвалищ, які є в Україні – таких цифр немає в жодній країні Євросоюзу. За оцінками західних експертів, менше 5% українських сміттєзвалищ відповідають стандартам Європейського Союзу.

Про це повідомив перший Секретар Генерального Консульства Словацької Республіки в Україні Александр Шкурла під час Міжнародного екологічного форуму «Поводження з відходами. Цивілізаційні виклики». Захід відбувся у Львівській торгово-промисловій палаті.

Населення Львівщини виробляє у рік до 5 млн. кубічних метрів відходів. Сміттєзвалища покривають територію понад 460 га. Виступаючи на форумі перший заступник голови облдержадміністрації Йосиф Ситник повідомив, що влада області зацікавлена і сприятиме побудові сміттєпереробного заводу.
Адже досі актуальним для області залишається проблема належного функціонування Грибовицького сміттєзвалища, на яке звозять відходи із Львова, Кам’янка-Бузького, Пустомитівського та Жовківського районів.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*