Мені було дуже приємно із вами усіма працювати – Михайло Костюк

За останні три роки Львівщина отримала надзвичайно унікальний досвід та можливість працювати і розвиватись за допомогою і з підтримкою центральних органів виконавчої влади України, – про це під час підсумкового слова сказав Михайло Костюк.

«За останні три роки в області зроблено більше, аніж за усі попередні роки Незалежності разом узяті. Розбудовувалась область, інфраструктура, побудовано багато доріг, що формує можливість для розвитку промисловості. Мені було дуже приємно разом із вами усіма працювати у цьому відповідальному та важливому регіоні у надзвичайно відповідальний час – проведення європейського чемпіонату із футболу 2012 року», – зазначив  Михайло Костюк.

Він також подякував Кабінету Міністрів України за фінансову підтримку  області і додав, що це надзвичайно важливо.

«Хочу також подякувати вам, моїм колегам, за те, що нам спільно довелось працювати у цей непростий для області час. Мені було приємно працювати із такою командою. Тому бажаю вам твердої та впевненої дороги, а новому голові хочу побажати відповідальності, наснаги і підтримки президентської команди на Львівщині», – додав він.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*