“Меморандум реалізує нашу мрію – прогресивне суспільство не лише в Україні, а й на загальноєвропейському ринку”, – Олег Синютка

Сьогодні, 27 березня, Львівська облдержадміністрація підписала Меморандум про взаєморозуміння та співробітництво з Державною інноваційною фінансово-кредитною установою.

Як зазначив голова Львівської ОДА Олег Синютка, підписання Меморандуму – це важливий крок розвитку інвестиційного співробітництва та визначення наявних інвестиційних можливостей та проектів.

“Ця подія є знаковою для Львівщини. Старання Львівської політехніки отримують сьогодні визнання на загальноукраїнському рівні. Приємно, що Державна інноваційна фінансово-кредитна установа  –  структура, яка створена Урядом, щоб реалізовувати найкращі проекти знаходить своє бачення на Львівщині. Цей Меморандум дасть можливість молодим активним людям, які мають свої ідеї мати підтримку на державному рівні і в кінцевому результаті реалізувати нашу мрію – прогресивне суспільство конкурентне не лише в Україні, а й на загальноєвропейському і світовому ринку”, – зазначив Олег Синютка.

Голова правління Державної інноваційної фінансово-кредитної установи Міністерства економічного розвитку і торгівлі України Володимир Ставнюк наголосив, що Меморандум створений на підтримку українських науковців та винахідників.

“Держава  повертається  на підтримку наших науковців, винахідників. Львівський регіон є базовим регіоном, зокрема такі виші як Львівська політехніка та ЛНУ ім. Івана Франка. Бюджетом передбачено перші 50 мільйонів гривень на підтримку Фонду розвитку винахідництва і ці кошти використовуватимуть через нашу установу. Ми хочемо, щоб максимальна кількість науковців залишалась в Україні. Сподіваємось, що після підписання Меморандуму наші науковці отримають додаткову фінансову підтримку, залишатимуться і працюватимуть в Україні”, – наголосив Володимир Ставнюк.

Також у межах заходу презентували потенціал Tech StartUp School Національного університету “Львівська політехніка” та інші StartUp проекти.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*