Меморандум про партнерство підвищить енергоефективність бюджетних установ

У рамках II Форуму енергоефективного партнерства “Енергосервіс: інвестиції в енергоефективність бюджетної сфери та переваги для житлових будівель” Львівська обласна державна адміністрація та Державне агентство з енергоефективності та енергозбереження України підписали Меморандум про партнерство щодо запровадження енергосервісу для підвищення енергетичної ефективності будівель бюджетних установ.

“Об’єднання зусиль щодо запровадження механізмів енергосервісу дасть можливість впровадити енергоощадні заходи в бюджетних установах області та досягти скорочення обсягів споживання паливно-енергетичних ресурсів”, – повідомив директор департаменту паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження Львівської обласної державної адміністрації Михайло Мельник.

Варто відзначити, що співпрацю між Державним агентством та обласною владою започатковано ще минулого року, коли підписали меморандуму про партнерство у сфері енергоефективності житлових будинків. Це забезпечило підтримку населення області у впровадженні енергоефективних заходів через здешевлення кредитних ресурсів за рахунок коштів державного та обласного бюджетів та сприяло значному збільшенню кількості учасників програми з утеплення житла.

Голова Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження України Сергій Савчук відзначив, що Львівщина займає перше місце серед областей України щодо реалізації Програми енергозбереження для населення, а також те, що партнерство на національному, регіональному та місцевих рівнях є запорукою успішного проведення реформ у сфері енергоефективності.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*