Матеріали Координаційного центру про АТО зміцнюють патріотизм на Львівщині

У Великомостівській середній  школі учні отримують інформацію про найважливіші новини з життя Львівщини у період Антитерористичної операції на Донеччині з матеріалів Координаційного медіа-центру при ОДА, що висвітлює події на цю тематику.

Матеріали  інформаційного бюлетеня Координаційного центру розповідають про роботу волонтерів, створення благодійних проектів, діяльність капеланів,  весняний призов. Дізнатися про найновіші розробки «УКРОБОРОНПРОМу», якими воюють українські військові, та про долю Українських Воїнів можна у постійних рубриках: «Техніка АТО» та «Обличчя АТО».

Окрім розміщення інформаційного бюлетеня  на стенді «Шкільний кур’єр», дирекція навчального закладу інформує школярів  на лінійках та під час інформаційних хвилинок, що відбуваються безпосередньо у класах.

У Координаційному центрі при ОДА наголошують, що інформування підлітків, які вже мають власну думку і бачення політичної ситуації, є надзвичайно важливим. Адже інформація зі соціальних мереж, якій надає перевагу молодше покоління, є неперевіреною.

У нинішніх умовах завданням школи стає правдиве інформування учнівського колективу щодо суспільно-політичної ситуації в державі.

Зауважимо, що  інформаційні бюлетені Координаційного центру розповсюджують на всій території Львівської області. Зведення головних новин та публікація чергового випуску бюлетеня відбувається щодня. З новими випусками  можна ознайомитися  на інформаційних стендах у містах і селах Львівщини, в ефірі телеканалів «Львів-ТБ», «ТРК Львів», дротовій мережі «Львівського радіо», на сайті Львівської облдержадміністрації та на сторінці медіа-центру у соцмережі Facebook.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*