Масштабна інформаційна кампанія пришвидшить реформування пенсійної системи, – учасники круглого столу в ЛОДА

Гідна старість – це те, на що заслуговує кожен пенсіонер, зазначили учасники обговорення й зосередили увагу на тому, як її забезпечити. Серед присутніх за “круглим столом”, які взялись обговорювати труднощі у впровадженні реформи, перший заступник начальника головного управління Пенсійного фонду України у Львівській області Олександр Сафін, радник міністра соціальної політики України Оксана Яковець, кандидати економічних наук Петро Шевчук та Ірина Гринчишин, а також  представники Львівської ОДА.

У програмі круглого столу спеціалісти дискутували у 5-ти напрямках – від історії української пенсійної системи і до досвіду функціонування недержавного пенсійного забезпечення на прикладі успішних компаній, як в Україні так і за кордоном.

Аби пришвидшити процес реформування – потрібно залучити громадськість –підсумували роботу круглого столу фахівці. А також запропонували провести масштабну інформаційну кампанію, зокрема, аби роз’яснити, що таке накопичувальна пенсійна система і за яких умов вона працюватиме ефективно.

За словами Олександра Сафіна, на Львівщині сьогодні є понад 700 тисяч пенсіонерів різних категорій. А видатки на виплати пенсій у 2016 році в області склали майже 14 мільярдів гривень.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*