Маркіян Мальський зустрівся з представниками компаній Sananbio та YUTO

Сьогодні, 6 серпня, голова Львівської облдержадміністрації Маркіян Мальський зустрівся  з представниками компаній Sananbio та YUTO.

“Розвиток бізнесу – один з наших пріоритетів. Ми раді, що Україна стає все більше привабливою для міжнародних інвесторів. Дякуємо вам за візит і сподіваємось на подальшу співпрацю”, – зазначив очільник області.

У межах зустрічі китайські бізнес-представники ознайомили присутніх із діяльністю компаній. Зокрема, компанія YUTO Tech  є провідним постачальником послуг з пакування високого класу, що обслуговує десятки клієнтів Fortune 500 та сотні марок високого класу, що спеціалізуються на споживчій електроніці, охороні здоров’я, косметиці, харчовій промисловості та інших галузях для надання конкурентоспроможної пакувальної продукції, рішень та послуг.

Компанія Sananbio здійснює свою діяльність у напрямі розвитку інноваційних технологій та системи вирощування на заводі та його індустріалізації.

Відтак, сторони обговорили можливу співпрацю у реалізації проектів у сферах агропромислового комплексу, логістики, поліграфії та еко-упаковки.

Окрім того, представників китайських бізнес-компаній запросили взяти участь у Міжнародному економічному форумі, який триватиме впродовж 31 жовтня – 1 листопада.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*