Маркіян Мальський зустрівся із Надзвичайним і Повноважним Послом Республіки Корея в Україні

Cьогодні, 18 грудня, голова Львівської облдержадміністрації Маркіян Мальський зустрівся із Надзвичайним і Повноважним Послом Республіки Корея в Україні Кі-Чан Квоном.

Очільник області  привітав Посла з першим візитом в область і подякував за інтерес до Львівщини.

“Корея представлена у Львові Почесним Консульством, а його керівник п. Владислав Ртіщев є шанованою в області особою. У Львові є великий дипломатичний корпус, зокрема, у місті розташовано три Генеральні Консульства іноземних держав”, – зазначив Маркіян Мальський.

Голова облдержадміністрації охарактеризував Львівщину як чудовий регіон для ведення бізнесу.

“Ми докладаємо зусиль, щоб сприяти іноземним партнерам в розвитку всебічної співпраці, і в цьому нам допомагають Консульства, які є активними в багатьох напрямах”,- наголосив очільник області.

Маркіян Мальський звернувся до Високого Гостя з пропозицією щодо сприяння у залученні корейських професорів до викладання корейської мови у Львівському національному університеті імені Івана Франка.

У межах зустрічі присутні обговорили напрями співпраці в економічній сфері, ІТ-сфері, галузі електроніки, відновлювальній енергетиці,  розвитку машино- та приладобудування.

Окремо сторони зосередили увагу на розвитку аграрного сектору, а також наголосили, що Львівщина здавна експортує до Кореї продукцію сільськогосподарської галузі, зокрема м’ясо та шрот олійних культур.

Представники Кореї висловили зацікавлення у реалізації проекту з вирощування зимової цибулі на теренах області. Також наголосили на можливості експериментального вирощування корейських лікарських рослин та доцільності відкриття підприємства з виготовлення теплиць.

“Наше основне завдання – зміцнення відносин в економічній сфері,  що, у свою чергу, закладе міцні підвалини і для культурної співпраці та розвитку  спорту, зокрема традиційного для Кореї тхеквондо”, – наголосив Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Корея в Україні.

Також Посол відзначив зацікавленість корейців у вивченні української мови.

Окрім того, присутні також обговорили впровадження реформи деінституціалізації в області.

Під час зустрічі Маркіян Мальський вручив Почесному консулові Республіки Корея п. Владиславу Ртіщеву Почесну грамоту облдержадміністрації за його внесок у розвиток та поглиблення українсько-корейської співпраці.

Зазначимо, це перший візит Надзвичайного і Повноважного Посла Республіки Корея в Україні Кі-Чан Квона на Львівщину з часу його призначення на посаду в 2019 році. (24 липня 2019 року пан Посол вручив вірчі грамоти Президентові України Володимирові Зеленському).

 

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*