Маркіян Мальський зустрівся із Надзвичайним і Повноважним Послом КНР в Україні Ду Веєм

Cьогодні, 9 вересня, голова Львівської обласної державної адміністрації Маркіян Мальський та голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин зустрілись із Надзвичайним і Повноважним Послом КНР в Україні  Ду Веєм.

Маркіян Мальський зазначив, що Львівська область активно підтримує міжрегіональні відносини з провінціями Ганьсу та Сичуань та ознайомив делегацію із економічним розвитком Львівщини.

“В області  – високий рівень безпеки, що є складовою створення сприятливого клімату для ведення бізнесу та надходження інвестицій в регіон. Львівщина має сприятливе географічне розташування поруч з кордонами ЄС, є розвинута інфраструктура  та людські ресурси”, – наголосив очільник області.

Також Маркіян Мальський наголосив на важливості співпраці з Китайською Народною Республікою в аграрній сфері, туризмі, альтернативній енергетиці.

У відповідь Надзвичайний і Повноважний Посол КНР в Україні Ду Вей відзначив туристичний розвиток області та акцентував увагу на можливості співробітництва в аграрному напрямку економіки, розвитку альтернативної енергетики, інфраструктури та напрацюванні спільних культурних проектів.

“Львівщина має якісну сільськогосподарську  продукцію, а у нас є передові технології її обробки. Окрім того, ваша область славиться великою кількістю висококваліфікованих кадрів, тому нам важливо співпрацювати”, – підкреслив Ду Вей.

Також сторони обговорили важливість  відкриття прямого рейсу між Львовом та Китаєм.

Під час зустрічі, голова Львівської ОДА Маркіян Мальський запросив делегацію на ХІХ Міжнародний економічний форум, який  відбуватиметься упродовж 31 жовтня – 1 листопада.

Зазначимо, сьогодні на Львівщині стартують Дні Китаю.У межах заходу відбудеться бізнес-форум, презентація фотовиставки  у Львівському палаці мистецтв та гала-концерт в Оперному театрі.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*