Маркіян Мальський привітав підприємців Львівщини із професійним святом

У FESTrepublic підприємці Львівської області сьогодні відзначають свій професійний день. В урочистостях з нагоди відзначення в Україні Дня підприємця взяв участь голова Львівської ОДА Маркіян Мальський. 

Відтак, у межах святкування голова Львівської ОДА вручив нагороди переможцям обласних конкурсів у номінаціях “Краще мале підприємство Львівщини”, “Краща жінка-підприємець Львівщини” та “Кращий молодий підприємець Львівщини”, а також нагородив підприємців подяками та почесними грамотами облдержадміністрації.

«Ви є унікальними. Кожен підприємець є частинкою великої української економіки, адже з маленького бізнес-кроку починається велика підприємницька справа. Бажаю вам усім розвитку, бо коли заявляються нові  ідеї, ми можемо бути спокійними за майбутнє нашої економіки. З вами вона буде сильною, креативною та національноорієнтованою», – звернувся до представників бізнесу очільник області.

Голова ЛОДА також наголосив на соціальній відповідальності бізнесу, яка допомагає дотувати різні сфери життя.

У межах святкування Дня підприємця також відбулися панельні дискусії та лекції про брендинг, рекламу, стартапи тощо.

Довідка:

День підприємця в Україні відзначається у першу неділю вересня. Свято встановлено Указом Президента у 1998 році.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*