«Мандрівка Україною»: у бібліотеках області розповсюдили інтерактивну гру для дітей

У межах Комплексної програми розвитку культури Львівщини на 2018 рік відповідно до напрямку Поповнення бібліотечних фондів та бібліотечних проектів департамент з питань культури, національностей та релігій облдержадміністрації розповсюджує навчальну інтерактивну гру «Мандрівка Україною».

“Впевнена, що ця інтерактивна гра дасть можливість дітям краще пізнати історію, географію та культурні традиції України. Настільна гра поєднує в собі  такі компоненти, як динамічна гра-ходилка і книжка, у якій описуються усі об’єкти, що зображені на мапі. Понад 700 інтерактивних ігор розповсюджено по бібліотеках області, де діти мають можливість дізнатися про цікаві культурні об’єкти України та весело провести час»,  – наголосила директор департаменту з питань культури, національностей та релігій облдержадміністрації Мирослава Туркало.

Проект має на меті залучити дітей та молодь до бібліотеки через цікаву інтерактивну гру, яка має навчально-пізнавальний характер. Це сучасний підхід до зацікавлення історією рідного краю, вивчення та пізнання унікальних та маловідомих фактів, пов’язаних з конкретними історичними будівлями, постатями, територією, тощо.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*