Мандат миротворчої місії повинен розповсюджуватися на всю окуповану територію Донбасу аж до україно-російського кордону, – Ірина Геращенко

Про це у середу, 27 вересня, під час брифінгу заявила перший заступник голови Верховної Ради України, уповноважена Президента з мирного врегулювання ситуації в Донецькій і Луганській областях Ірина Геращенко.

«Ми усвідомлюємо, що будь-яка миротворча місія заходить на будь-яку територію тільки після встановлення сталого миру. І тому це паралельний дуже важливий процес, це пошук чергового механізму тиску на Російську Федерацію, як відновити мир на Донбасі», – зазначила Ірина Геращенко.

Окрім того, вона наголосила, що, заяви про те, що Україна готова відмовитися від Криму аби повернути мир на Донбасі  абсолютно не відповідають дійсності.

«Ми розглядаємо обов’язковість відновлення територіальної цілісності  і сувернітету України  у двох контекстах : це деескалація та деокупація не лише Донбасу, але й Криму», – зазначила Ірина Геращенко.

Нагадаємо, що 22 серпня президент України Петро Порошенко заявив, що має намір у вересні представити на Генеральній асамблеї ООН ідею про розгортання миротворчої місії на Донбасі. 7 вересня Петро Порошенко наголосив, що миротворці ООН мають бути розміщені на всій тимчасово окупованій території, включаючи неконтрольовану ділянку кордону з Російською Федерацією.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*