Малий та середній бізнес отримав підтримку на понад 112 млн грн

На сьогодні центри зайнятості опрацювали майже 17 тисяч пакетів документів для розгляду щодо виплати допомоги з часткового берзробіття. Сума фінансової підтримки малого та середнього бізнесу – понад 112 млн. грн.

Про це під час брифінгу розповів голова Львівської ОДА Максим Козицький.

«Особливої уваги сьогодні потребують приватні підприємці, бо від них великою мірою залежить збереження і примноження нашої економічної достатності. На період карантину для них ввели певні податкові обмеження і пільги. Їх звільнили від сплати пені, тимчасово скасували штрафи. Ввели мораторій на податкові перевірки та ряд інших пом’якшувальних заходів. Багато їхніх працівників втратили роботу на час карантину, і їм потрібна допомога з часткового безробіття. Львівщина – одна з тих областей, які найкраще в Україні справилися із цим завданням», – зазначив очільник області.

За його словами, влада робить все можливе, щоб зменшити соціальну напругу і безболісно подолати ці непередбачувані виклики. Уряд прийняв цілий ряд антикризових заходів для соціального захисту громадян.

«Найбільш чисельна і вразлива категорія населення – це пенсіонери. У нашій області проживає понад 680 тисяч людей пенсійного віку. Їм нарахували і вже виплатили допомогу на загальну суму понад 616 млн. грн. Держава подбала і про малозабезпечені сім’ї, людей з інвалідністю, родини, у яких виховуються малолітні діти. Для того, щоб продовжити отримувати соціальну допомогу, їм не треба було нікуди ходити. Ці виплати продовжили автоматично», – акцентував Максим Козицький.

На Львівщині проживає понад 12 тисяч малозабезпечених сімей. Їм перерахували майже 80 млн грн. Іще більшу суму – близько 90 млн. грн – виплатили жителям області, які отримують субсидії. Загалом таку допомогу отримують понад 91 тисяча людей. Майже 8 тисяч 700 осіб мають інвалідність з дитинства. Їм продовжили виплати на понад 33 млн грн. Понад 5 тисяч сімей, які мають дітей віком до 6 і 10 років, отримали допомогу на загальну суму 21 млн 400 тис. грн.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*