Мальтійський Орден збільшуватиме гуманітарну допомогу Україні

головна

18 вересня т.в.о. голови Львівської ОДА Юрій Турянський провів зустріч з Надзвичайним та Повноважним Послом Суверенного Військового Мальтійського Ордену в Україні Антоніо Гадзанті Пулєзе ді Котроне.

Львівська область була обрана як перший регіон для візиту Надзвичайного  та Повноважного  Посла Суверенного Військового Мальтійського Ордену в Україні. «Гасло Мальтійського Ордену «Збереження віри і допомога потребуючим» є духовним девізом кожного християнина. Це гасло єднає всіх, хто хоче зробити цей світ кращим», – наголосив Юрій Турянський.

Мальтійська Служба допомоги успішно працює в Україні впродовж 23 років та опікується дітьми з інтернатів і сиротинців, соціально незахищеними верствами населення, людьми з з особливими потребами. Ця допомога є систематичною.

Відтак Юрій Турянський запропонував відкрити у м. Львові Представництво Суверенного Військового Мальтійського Ордену в Україні з метою поглиблення гуманітарної співпраці.

Зі свого боку, Повноважний  Посол  Суверенного Військового Мальтійського Ордену в Україні Антоніо Гадзанті Пулєзе ді Котроне запевнив у готовності і надалі допомагати українцям.

«Головна мета нашого Ордену – це гуманітарна допомога людям, які опинилися у скрутному становищі – це хворі діти, діти-сироти, люди з особливими потребами. Ми будемо робити від себе все залежне, аби збільшити і покращити допомогу вашій країні», – підкреслив п.Антоніо Гадзанті Пулєзе ді Котроне.

У сьогоднішній  зустрічі також взяли участь голова Львівської обласної ради Петро Колодій, директор департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА Богдан Чечотка, заступник представника МЗС України у Західному регіоні Наталія Мацкевич та ін.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*