Максим Козицький ознайомився із роботою підприємства «Електроконтакт Україна»

Сьогодні, 28 серпня, із робочим візитом у Бродівському районі перебуває голова Львівської обласної державної адміністрації Максим Козицький. У межах візиту, очільник області відвідав підприємство «Електроконтакт Україна», де поспілкувався із трудовим колективом та ознайомився із роботою на виробництві.

«На Львівщині для цієї компанії виробляють кабельні мережі для автомобілів BMW, Opel та Mercedes. Такі заводи, як у Бродах, працюють також в Перемишлянах та Золочеві. Створено майже 2,5 тисячі робочих місць. Знаю, що не просто було інвестору починати тут справу. Довелося докласти багато зусиль, щоб переобладнати зруйновані та занедбані будівлі під завод у Перемишлянах і Золочеві. У Бродах підприємство зводили з нуля. А на сьогодні «Електроконтакт Україна» – успішне велике виробництво. Тут мають роботу 2,5 тисяч людей! Львівська ОДА активно працює над реалізацією нових інвестиційних проектів. У нас успішно діє Служба інвестора. Людина, яка хоче реалізувати в нашій області якийсь проект, отримує допомогу на всі рівнях – від пошуку земельної ділянки до запуску виробництва. Зараз на такому супроводі перебуває понад 550 інвестиційних проектів. Найбільше їх у Пустомитівському, Буському, Городоцькому та Бродівському районах. Це в основному інвестиції в галузі промисловості, агропромислового розвитку, паливно-енергетичного комплексу», – зазначив голова Львівської ОДА.

Підприємство «Електроконтакт Україна» – це дочірня компанія німецького підприємства «Elektrokontakt GmbH», яке належить всесвітньовідомому французькому концерну Nexans. Товариство з обмеженою відповідальністю “Електроконтакт Україна” засноване у 2007 році у місті Перемишляни Львівської області.

Сьогодні Максим Козицький ознайомився з роботою третього заводу у місті Броди Львівської області, де здійснюватися виробництво кабельних мереж для концерну BMW. Урочисте відкриття відбулось 30 серпня 2017 року Кількість робочих місць на заводі другої черги становить близько 3 тис. Загальна сума інвестицій проекту становить 1 млрд. гривень.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*