Максим Козицький звітує про досягнення Львівської ОДА

В річницю президенства Володимира Зеленського голова Львівської ОДА Максим Козицький, як представник Президента на Львівщині, звітує про досягнення Львівської ОДА.

Мешканці будинку по вул. М. Грушевського, 101/1 в м. Дрогобичі отримають нове житло.

Держава та Львівська ОДА подбали про тих, хто залишився без даху над головою внаслідок обвалу будинку у Дрогобичі. Для усіх постраждалих сімей буде закуплено 59 квартир. На рахунки Дрогобицької міськради вже надійшло 30 млн. гривень для придбання 44 квартир.

Львівщина одна з найперших в рамках програми «Велике будівництво» розпочала ремонтні роботи на автомобільних дорогах.

На сьогодні завершено роботи на 23 об’єктах та на 45 роботи тривають.

На Львівщині, в рамках реалізації проєкту Президента України “Велике будівництво”, будується 5 спортивних об`єктів.

А саме: реконструкція спортивного ядра та трибун стадіону Буської ДЮСШ в м. Буськ, влаштування спортивного покриття бігових доріжок і секторів та благоустрій прилеглої території Львівського державного університету фізичної культури за адресою у м. Львові, реконструкція з влаштуванням мультифункціонального майданчика для занять ігровими видами спорту з встановленням тентового накриття КЗ ЛОР “Львівське училище фізичної культури”, реконструкція існуючого спортивного майданчика у мультифункціональний майданчик для занять ігровими видами спорту КЗ ЛОР «Львівський державний ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою ім. Героїв Крут, реконструкція спортивного комплексу «Шахтар» в м. Червоноград.

На Львівщині з’явиться 18 нових спортивних майданчиків.

В межах Комплексної програми розвитку фізичної культури та спорту Львівщини, яку реалізує ЛОДА, розпочалось будівництво 18 спортивних майданчиків (13 з штучним (трав`яним) покриттям та 5 з наливним) та модернізація 3 стадіонів. Загальна сума на реалізацію інфраструктурного напрямку програми цього року передбачає рекордні 27 млн. грн.

Найстаріше підприємство Галичини ДП “Дрогобицька солеварня” не пішло з молотка.

Зараз ЛОДА, спільно з громадськими та експертними колами Дрогобича та Львова, працює над доопрацюванням концепції розвитку солеварні, як культурного і туристичного об’єкта регіону.

Штрафи за підпали сухої трави ВРУ збільшила у кілька разів.

Львівська ОДА неодноразово подавала відповідні правки для протидії підпалам не один раз. У березні 2020 року скерував Уряду понад 50 пропозицій змін. Окрім того, щоб протидіяти пожежам в екосистемах Львівська ОДА ініціювала створення мобільних груп з представників Держекоінспекції, поліції, ДСНС, місцевих органів влади, а також громадських активістів.

Розроблено один з перших в Україні проєкт Регіонального плану управління відходами у Львівській області до 2030 року.

Він дає змогу визначити правильні моделі поводження з відходами, побачити пріоритетні напрями роботи для покращення ситуації у цьому напрямі, скерувати зусилля обласної та місцевих рад для рекультивації частини полігонів і правильного, сучасного облаштування тих, які мають залишитися в області. Допоможе зрушити з місця питання побудови сміттєпереробних заводів.

Для сільських амбулаторій Львівщини придбали ще 159 службових автомобілів.

Зазначу, компанія-постачальник ТОВ “Галич-Моторс”, вже після того, як її визнали переможцем тендеру, знизила ціну на понад мільйон гривень.

Кабмін виділив понад 26 мільйонів для перенесення водогону Гірне-Дрогобич.

15 березня Біля Стебника утворилося чергове карстове провалля (причина такого геологічного явища — підтоплення «агресивними» водами, які заповнюють порожні камери руднику). Водогін, а також електромережі та дорогу, буде перенесено за межі небезпечної зони.

В річницю президенства Володимира Зеленського хотів би відзвітувати про досягнення Львівської ОДА, яка працює під моїм головуванням вже 100 днів.

Закуплено 54 нових “школяриків”.

44 з них вже отримали дітлахи Львівщини. Усі автобуси придбані за рахунок освітньої субвенції з державного бюджету (45%), обласного бюджету (25%) коштів громад (30%). Новий транспорт використовуватимуть не лише для щоденного довезення дітей до школи. Ним учні також зможуть виїжджати на екскурсії та в інші населені пункти для участі у змаганнях, конкурсах та олімпіадах.

Запущено новий електронний сервіс реєстрації дітей у чергу до закладів дошкільної освіти Львівської області – «е-Садок».

Новий сервіс максимально автоматизований, а алгоритми його роботи не дозволить втручання людини у процес формування черг.

Львівська ОДА долучилися до розробки та наповнення електронної платформи «STOP COVID-19. Спільна протидія поширенню вірусу у Львівській області».

Сайт допоміг скоординувати потреби лікарень, які працюють з хворим на COVID-19, залучити бізнесменів, підприємців, депутатів усіх рівнів, меценатів до збору коштів для закупівлі засобів індивідуального захисту та іншого медичного обладнання.

Створено карту коронавірусу.

У співпраці із Lviv IT Cluster та N-iX розробили карту області, яка в онлайн режимі у розрізі місцевості показує поширення коронавірусу у області – демонструє, з яких районів пацієнти із підтвердженим діагнозом.

Масове тестування мешканців Львівщини.

Експрес-тести, з ініціативи ЛОДА у співпраці з Lviv IT Cluster, проводять для мешканців Львівщини, які повернулись в Україну упродовж двох останніх тижнів, а також тим, хто контактував із хворими на коронавірус. Наразі мобільні бригади протестували вже понад 20 тисяч осіб.

Запровадження програми страхування медиків.

Львівська область першою в Україні застрахувала медичних працівників, які захворіли на коронавірусну хворобу.

300% оклад медичним працівникам.

Львівська область увійшла в трійку лідерів областей з виплат 300% заробітної плати за березень медикам, які борються з COVID-19.

На Львівщині з’являться 43 нові амбулаторії.

Завершені роботи і отримано декларації на введення в експлуатацію на 17 амбулаторій, 26 об’єктів передбачено ввести в експлуатацію в ІІ-му півріччі поточного року.

Сонячна енергетика.

В 2020 році введено в експлуатацію 5 промислових СЕС, потужністю понад 3,9 МВт. Окрім того, за 4 місяці 2020 року введено в експлуатацію 73 сонячних установок приватних домогосподарств, потужністю 1,3 МВт.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*