Максим Козицький зустрівся з представниками іспанської асоціації виробників промислового обладнання

Про можливу співпрацю у напрямку освітлення і енергетичної ефективності спілкувались сьогодні голова Львівської ОДА Максим Козицький та представники асоціації  виробників SERCOBE.

Асоціація складається з понад чотирьох сотень іспанських компаній, які займаються розробкою, виробництвом, монтажем та обслуговуванням промислового обладнання. Має значний досвід розробки і реалізації комплексних інноваційних проєктів в таких галузях, як енергетика, гірничодобувна промисловість, машинобудування, сільське господарство, будівництво і багато інших.

Серед можливих напрямків роботи на Львівщині представники компанії виокремили проєкти з енергетичною ефективністю у напрямку освітлення доріг, тунелів, вулиць, парків тощо.

Як розповіли представники SERCOBE модернізація мереж, заміна ламп ліхтарів на світлодіодні (LED) дозволить більш як втричі зменшити витрати на освітлення.

«Такий проєкт окупиться через 4 роки», – зазначили вони.

У своїх проєктах компанія проводить роботу на всіх етапах: від розробки проєкту, фінансування, до реалізації. Важливою є екологічна складова.

«Зрозуміло, що зменшення енерговитрат – не єдиний плюс цього проєкту. Світлодіодні лампи більш екологічні, до того ж якісне освітлення робить вулиці комфортними та безпечнішими для мешканців»,-  зазначив Максим Козицький.

За підсумками зустрічі очільник області доручив відповідним структурним підрозділам вивчити пропозицію компанії.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*