Максим Козицький зустрівся з Надзвичайним та Повноважним Послом Канади в Україні

Про важливість спільних проєктів, підтримку канадських інвесторів, ситуацію з пандемією коронавірусу йшлося під час зустрічі голови Львівської ОДА Максима Козицького із Надзвичайним та Повноважним Послом Канади в Україні пані Ларисою Ґаладзою та Почесним консулом Канади у Львові Оксаною Винницькою-Юсипович.

Очільник області подякував Канадському Уряду за постійну підтримку України, а також ознайомив гостю із заходами у боротьбі та протидії пандемії коронавірусу.

«Ситуація в області є контрольованою. Відповідно до останнього епідеміологічного районування на Львівщині відсутні червоні карантинні зони. У нас активно ведеться ПЛР-тестування на наявність коронавірусу, не викликає тривоги і зайнятість ліжок у лікарнях»,- зазначив він.

Також Максим Козицький висловив сподівання, що жителі області максимально дотримуватимуться карантинних правил.

Порушили і питання внутрішньо переміщених осіб.

«Зараз у нас обліковано понад 11 тисяч таких громадян. Щомісяця отримують адресну допомогу від держави – до 3000 гривень на сім’ю. Якщо в родині є особи з інвалідністю – це 3400 гривень, для багатодітної сім’ї – 5000 грн»,- розповів очільник області.

З обласного бюджету учасники війни на Сході з числа внутрішньо переміщених осіб отримують щороку по 8 тис гривень.

«Звісно, хотілося б максимально допомогти таким людям із житлом. Зараз 77 з них потребують надання грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення. Кошти субвенції наразі надійшли для 4-х сімей», – зазначив Максим Козицький.

В межах зустрічі погодили напрями подальшої співпраці, а також залучення канадського досвіду для розвитку Львівщини.

Зазначимо, що під час візиту на Львівщину, Надзвичайний і Повноважний Посол Канади в Україні пані Лариса Галадза та голова Львівської ОДА Максим Козицький взяли участь у офіційній церемонії передачі повноважень командуванню чергової ротації канадського контингенту місії «ЮНІФАЄР», яка відбулась у Міжнародному центрі миротворчості та безпеки.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*