Максим Козицький зустрівся із ректором Франкового університету

Сьогодні, 6 березня, голова Львівської облдержадміністрації Максим Козицький зустрівся із ректором Львівського національного університету імені Івана Франка Володимиром Мельником.

Ректор привітав Максима Козицького на посаді очільника області і зазначив, що Львівський університет стрімко розвивається і є одним із лідерів вступної кампанії.

“Останні п’ять років Львівський університет спільно з Київським університетом імені Тараса Шевченка перший в Україні за кількістю поданих заяв від абітурієнтів. Франковий виш – єдиний в нашій державі має шість наукових об’єктів, які віднесені до національного надбання. Ми співпрацюємо з провідними науковими інституціями світу. Щорічно видаємо близько 150 видань, це підручники, монографії. За минулий рік відбулось 112 захистів кандидатських, 15 докторських робіт, тобто спостерігається позитивна динаміка розвитку університету”, – зазначив Володимир Мельник.

Сторони обговорили питання подальшої співпраці та здійснення спільних заходів, спрямованих на розвиток освіти та Університету.

Також під час зустрічі ректор запросив Максима Козицького на відзначення 360-річчя Львівського національного університету імені Івана Франка, яке відбудеться у квітні 2021 року.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*