Максим Козицький зустрівся із Представником Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини у західних областях

Cьогодні, 5 березня, голова Львівської облдержадміністрації Максим Козицький зустрівся із Представником Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини у західних областях Світланою Семчишин .

“Дуже важливою є співпраця з органами місцевого самоврядування. Ми здійснюємо парламентський контроль у сфері захисту виконання вимог закону України “Про доступ до публічної інформації”,  законодавства у сфері захисту персональних даних, закону “Про звернення громадян”. Метою нашої роботи є оперативне вирішення проблемної ситуації, з якою звертаються громадяни”, – наголосила Світлана Семчишин.

У межах зустрічі Світлана Семчишин  розповіла очільнику області про результати моніторингових візитів, які здійснювали в межах реалізації національно-превентивного механізму та у відповідності до стратегічних напрямків діяльності.

Окрім того,  вона зазначила, що під час моніторингових візитів досліджувалося дотримання прав дітей в умовах проведення реформ децентралізації та деінституціалізації.

Представник наголосила, що наразі в об’єднаних територіальних громадах немає служб у справах дітей, які б захищали їх права.

Також обговорили процес формування проекту Перспективного плану та перебіг реформи децентралізації в області.

Окремо зосередили увагу на відшкодуванні завданої шкоди мешканцям Дрогобича внаслідок обвалу будинку.  За словами Світлани Семчишин, це питання є на контролі Уповноваженого з прав людини.

Відтак, за підсумками зустрічі обговорили шляхи подальшої співпраці.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*