Максим Козицький зустрівся із Надзвичайним та Повноважним Послом Азербайджанської Республіки в Україні

Сьогодні, 11 лютого, голова Львівської облдержадміністрації Максим Козицький зустрівся із Надзвичайним та Повноважним Послом Азербайджанської Республіки в Україні Азером Худієвим.

Очільник області подякував Послу за візит та  охарактеризував Львівщину як чудовий регіон для ведення бізнесу.

“Приємно вас бачити на Львівщині. Львівська область – це перлина Західної України, у нас добре розвинута інфраструктура, багато університетів і хороша освіта. Ми готові співпрацювати з вами у різноманітних сферах. Зокрема, у промисловості,  аграрному секторі,  медицині та туризмі. Запрошую азербайджанські компанії заходити на наші ринки”, – зазначив Максим Козицький.

Надзвичайний і Повноважний Посол Азербайджанської Республіки в Україні привітав Максима Козицького із призначенням на посаду голови облдержадміністрації.

“Львів для азербайджанців – це привітне місто, мені приємно тут знаходитись. Ми зацікавлені у співробітництві з Україною”, – наголосив Азер Худієв.

У межах зустрічі сторони акцентували увагу  на розвитку спільних проектів у сфері вищої освіти, зокрема залученні іноземних студентів до навчання в українських вишах. Також висловили зацікавленість для співробітництва у галузях туризму, медицини, економіки.

На завершення зустрічі, Посол запросив голову Львівської ОДА відвідати Азербайджан та особисто ознайомитись із особливостями та специфікою економіки та можливими вигодами від майбутньої співпраці.

 

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*