Максим Козицький зустрівся із головним експертом МОЗ України з інфекційних хвороб Ольгою Голубовською

Відбулась чергова зустріч голови Львівської ОДА  Максима Козицького з медиками щодо реалізації медреформи. Сьогодні очільник області зустрівся із головним експертом МОЗ України з інфекційних хвороб, доктором медичних наук, професором та завідуючою кафедри інфекційних хвороб КНМУ імені Академіка Богомольця Ольгою Голубовською.

У межах зустрічі присутні наголосили на важливості аналізу першого етапу медичної реформи. Зокрема, наскільки укомплектовані інфекційні стаціонари засобами індивідуального захисту та медикаментами.

Окрім того, акцентували увагу на викликах другого етапу реформування медичної галузі, який стартує з 1 квітня.

Ольга Голубовська наголосила, що  інфекційні стаціонари є важливою лікувальною та безпековою складовою галузі охорони здоров’я. Відтак, на Львівщині є цілковите розуміння цього питання.

Також сторони поспілкувались про ситуацію із евакуацією українців з китайського міста Ухань.

“Це наші здорові співвітчизники, які захотіли повернутись додому і ми повинні розуміти, що кожен з нас може опинитись на їхньому місці, тому важливо бути людяними та не сіяти паніки”, – зазначила Ольга Голубовська.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*