Максим Козицький закликав обласних депутатів пропорційно розподіляти кошти обласних програм

Голова Львівської ОДА Максим Козицький взяв участь у черговій сесії Львівської обласної ради, на якій мають розглянути внесення змін до показників обласного бюджету та низку інших питань.

Під час сесії очільник області закликав депутатів конструктивно підійти до виділення коштів в межах обласних програм.

«На мою думку кошти мають йти на проекти, які можна закінчити, аби було менше незавершених. Кошти мають розприділятися пропорційно між всіма районами та міста, а також вони мають відповідати програмі соціально-економічного розвитку. Я з командою намагався знайти певне порозуміння і бачення щодо цих проектів, оскільки розпорядником більшості кошті є департаменти облдержадміністрації. На жаль, наша позиція не була почута. Закликаю депутатів звернути на це увагу», – акцентував Максим Козицький.

Голова ОДА наголосив також, що у своїй роботі націлений на досягнення результатів та готовий працювати у конструктивному руслі.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*