Максим Козицький закликав мешканців області взяти участь у флешмобі #Великдень_вдома

Голова Львівської ОДА Максим Козицький закликав мешканців області приєднатися до флешмобу #Великдень_вдома.

Для цього потрібно зробити світлину процесу підготовки або святкування Воскресіння Христового в домашніх умовах. Опісля – викласти фотографію у Facebook.

“Пропоную приєднатися всім мешканцям Львівщини. Сфотографуйте домашнє святкування за всіма правилами карантину – без гостей та прогулянок. Знімок розмістіть у Facebook із хештегом #Великдень_вдома. Давайте разом покажемо приклад. Будемо мудрими, аби не сидіти на карантині ще довгі місяці. А вже скоро зібратися за одним столом з друзями та рідними”, – наголосив Максим Козицький.

Таку естафету очільник області прийняв від голови Дніпропетровської ОДА Олександра Бондаренка та у свою чергу передає голові Рівненської ОДА Віталію Ковалю.

Окрім того, Максим Козицький ще раз закликав усіх жителів Львівщини, залишатися вдома під час Великодніх свят та приєднуватися до церковних служб онлайн.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*