Максим Козицький закликав мешканців Львівщини відсвяткувати Великдень вдома

Голова Львівської облдержадміністрації Максим Козицький закликав мешканців області святкувати Великодні свята удома та дивитись богослужіння онлайн, щоб зберегти своє здоров’я та мінімізувати поширення захворюваності серед населення.

“Попереду найважчі дні – саме на 20-ті числа квітня медики прогнозують пік коронавірусу в Україні. Цього року ми святкуватимемо Великдень по іншому. Пам’ятайте, що коронавірус – наш спільний ворог, який не зважає на вік, стать чи віросповідання. Від нашої свідомості залежить, де ми святкуватимемо Великдень – вдома з родиною чи на апараті ШВЛ в лікарні Зараз і на Великдень залишайтеся вдома!”, – зазначив Максим Козицький.

Нагадаємо, також очільник області закликав жителів області приєднатися до флешмобу #Великдень_вдома.

Для цього потрібно зробити світлину процесу підготовки або святкування Воскресіння Христового в домашніх умовах. Опісля – викласти фотографію у Facebook.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*