Максим Козицький закликає мешканців Львівщини не підпалювати сухостій

Голова Львівської обласної державної адміністрації закликає мешканців Львівської області не підпалювати сухостій.

“За суботу-неділю ДСНС гасили пожежі на полях та лісах 197 разів. Зараз надзвичайники здійснюють санітарну обробку громадських місць та працюють у посиленому режимі через коронавірус. Але підпали трави не зупиняються і майже 200 пожеж за вихідні – це доводять. Якщо ситуація загостриться, то матимемо надзвичайну ситуацію не лише з вірусом, а й з численними пожежами”, – наголошує очільник області.

Сьогодні, 8 квітня, на своєму засіданні Кабінет міністрів України підтримав проєкт закону про внесення змін до Адміністративного кодексу України щодо посилення відповідальності за самовільне випалювання рослинності або її залишків. Цей документ напрацювали у Департаменті екології та природних ресурсів Львівської ОДА та запропонували Прем’єр-міністрові Денису Шмигалю і голові Верховної Ради Дмитру Разумкову наприкінці березня.

“Пропонуємо збільшити штрафи для паліїв у 200 разів. Зараз вони 170 гривень, ми вважаємо, що мають бути від 42 тисячі”, – наголошує Максим Козицький.

Нагадаємо, що проєкт змін до Адмінкодексу від Львівської ОДА передбачає підвищення штрафів за самовільне спалювання сухої рослинності – від 42 тисячі для звичайних людей та від 84 тисячі для посадовців. Найбільший штраф для посадовців 102 тисячі грн.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*