Максим Козицький взяв участь у відзначенні 83-ї річниці з дня народження В’ячеслава Чорновола

Сьогодні, 24 грудня, на Львівщині відбулись урочисті заходи з нагоди 83-ої річниці від дня народження Героя України В’ячеслава Чорновола.

Вшанувати його пам’ять біля пам’ятника видатному українцеві зібралися представники влади та громадськості.

Розпочалися  урочистості покладанням квітів до пам’ятника В’ячеславу Чорноволу та громадським віче.

«Сьогодні ми зібрались тут, щоб вшанувати пам’ять Великого Українця, Героя України – В’ячеслава Чорновола. Мені добре запам’яталися його слова: «Україна починається з тебе». І, справді, Україна починається з громадян, міцних родин та спільних громад. Україна починається з кожного з нас. Величезна подяка та низький уклін В’ячеславу Чорноволу за його життя та внесок у відстоювання ідеї побудови незалежної Української держави. Нехай кожен з нас, на своєму місці, щодня важкою працею доводить, що ми разом є великою українською нацією. Хай цей шлях, який нам показав ця Велика Людина, завжди буде нам дороговказом», – зазначив очільник області Максим Козицький.

Присутні виконали Гімн України та «Боже Великий, Єдиний».

Довідково:

В’ячеслав Чорновіл — український політик,  публіцист, літературний критик, діяч руху опору проти зросійщення та національної дискримінації  українського народу. Провідник українського національно-демократичного визвольного руху кінця 80-х – 90-х років; Герой України (посмертно).

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*