Максим Козицький вручив п‘ятьом спортсменам звання «Майстрів спорту України» з плавання

Голова Львівської ОДА Максим Козицький вручив посвідчення «Майстер спорту України» з плавання спортсменам Львівської області. 

«Вітаю вас з присвоєнням цього почесного спортивного звання. Ваші імена вже вписані в історію українського плавання, 200-ліття цього святкуємо цього року. І це велика гордість для Львівщини.

Дякую вам за вашу працю, наполегливість, силу волі – це великий приклад як для молодих спортсменів, так і для всіх нас. Ви демонструєте, що все в житті реально і можна досягти великих успіхів, коли вірити у свої сили і працювати над собою.

Бажаю вам подальших перемог – і в спорті, і в житті. Долайте нові спортивні вершини, здобувайте нагороди і прославляйте нашу Львівщину і Україну.

Дякую тренерам за якісну підготовку спортсменів, за те, що мотивуєте, надихаєте, даєте настанови. Бажаю міцного здоровя, продуктивних тренувань і багато приводів гордитися своїми вихованцями і собою» – зазначив очільник області.

Так, посвідчення отримали:

Пономаренко Олександр – виконав норматив «Майстра спорту України» на зимовому чемпіонаті України з плавання (абсолют) в м. Харків у 2020 році. Неодноразовий чемпіон і призер області, багаторазовий учасник чемпіонатів України та міжнародних змагань.

Тренер: Любов Карпа.

Саміло Владислав – виконав норматив «Майстра спорту України» на чемпіонаті України з плавання серед молоді в м. Харків у 2020 році. Також є чемпіоном України серед юніорів на дистанції 100 м батерфляєм та неодноразовим чемпіоном та призером обласних змагань та міжнародних турнірів.

Тренер:  Валентина Квіта.

Тумоян Кірілл – виконав норматив «Майстра спорту України» на чемпіонаті України з плавання серед юніорів в м. Харків у 2019 році. Є чемпіоном України серед юніорів у 2020 році, призером чемпіонату України серед юнаків у 2018 році та чемпіоном та призером міжнародних змагань у 2018 році, що проходили в Словаччині та Угорщині у 2018-19роках.

Тренер: Андрій Копетчак та Андрій Шиманський.

Городня Марія – виконала норматив «Майстра спорту України» на літньому чемпіонаті України з плавання в 2019 році. З того часу входить в основний склад збірної України з плавання. Також має міжнародні досягнення. Є чемпіонкою міжнародних змагань «MadWave» і багаторазовою чемпіонкою і мультимедалісткою змагань «Orca Cup» (Словаччина).

Тренер: Андрій Копетчак та Андрій Шиманський.

Лукашев Георгій – виконав норматив «Майстра спорту України» на чемпіонаті України зплавання в 2018 році. Член основного складу збірної команди України з плавання. Багаторазовий чемпіон України,

учасник ЮЄОФ в Баку у 2019 році. Призер міжнародних Ігор Мультінейшнс (Австрія).

Тренер: Андрій Копетчак та Андрій Шиманський.

«Зі свого боку, ми завжди готові підставити вам своє дружнє плече. Саме для цього в області ми реконструюємо та будуємо нові спортивні об’єкти, де зможете показувати високі результати», – додав Максим Козицький.

За словами голови Львівської ОДА,  на наступний рік заплановане будівництво 25-метрового басейну в Самборі, завершення спорудження такого ж басейну у Бродах. Також планують відновити функціонування й ряду занедбаних об’єктів в області.

«Дякуємо за те, що цінуєте наш вид спорту та львівських плавців. Цей рік є значимим для нас, адже у 1820 році на території України почав працювати перший басейн. Ми святкуємо двісті років українського плавання. Наші плавці здобувають призові місця на змаганнях. На жаль, пандемія внесла свої корективи і в спортивні заходи. Ми сподіваємося, що невдовзі ситуація зміниться. Ми вдячні за підтримку для розвитку і реалізації такого потрібного і важливого виду спорту», – зазначив голова Львівської обласної федерації плавання Андріян Гутник.

Нагадаємо, спортивне звання «Майстер спорту України» присвоюються спортсменам – громадянам України, спортсменам – іноземцям, особам без громадянства, що перебувають в Україні на законних підставах, за виконання ними кваліфікаційних норм та вимог до відповідного виду спорту, затверджених Єдиною спортивною класифікацією України.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*