Максим Козицький відвідав фермерське господарство на Пустомитівщині

Фермерське господарство «Агротем» знаходиться у селі Селисько на Пустомитівщині. З його роботою ознайомився голова Львівської ОДА Максим Козицький.

Засноване у 2014 році, сьогодні господарство успішно займається розведенням корів молочних порід, виробництвом твердих та м’яких сирів з коров’ячого молока, вирощуванням зернових та бобових культур, насіння олійних культур.

Як розповів керівник ФГ «Агротем» Олег Темчишин  зараз в господарстві утримується понад 180 голів великої рогатої худоби, в тому числі 89 корів.

На території ФГ «Агротем» знаходиться цех з переробки молока, який реалізує свою продукцію через ТМ «Львівська сироварня «Джерсей»».

В асортименті як молоді сири: «Писанка», «Прем’єра», «Грушка», «Швейк», «Батяр» так і витримані сири: «Золоте руно», «Янош», «Том», «Еней». Також, тут виробляється сир з блакитною цвіллю «Волошка».

Приймає господарство і гастромандрівників.

Зазначимо, що упродовж 2018-2019 років ФГ «Агротем» отримало фінансову підтримку з обласного бюджету у вигляді відшкодування відсотків за залученими кредитними ресурсами в сумі 198,5 тис грн. З початку цього року відшкодовано з обласного бюджету 30,8 тис грн, з державного 158,2 тис грн за кредитними коштами залученими в банківських установах на проведення комплексу польових робіт та 272,43 тис грн дотації за утримання корів.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*