Максим Козицький відповів на 10 запитань мешканців Львівщини

Голова Львівської обласної державної адміністрації Максим Козицький у новому форматі продовжує спілкування з мешканцями області.

Нагадаємо, що жителі області мають можливість поставити запитання очільнику області. На найпопулярніші із них – Максим Козицький надає відповіді у відеоформаті.

“Переглянув усі запитання, які ви залишали у коментарях під дописом. Обрав 10 найпопулярніших”, – зазначає Максим Козицький.

ТОП-10 запитань цього тижня:
1. Коли відбудеться ремонт дороги Тухля – Плав’я, Сколівського району?
2. Лісництва на Львівщині повинні показати приклад в Україні. Перше- повинні кардинально припинити не законну вирубку лісу. Друге – робити заготовку не кондиційного лісу чи сухостою,як дрова для населення і продавати людям за помірними цінами. І третє – обов’язково висаджувати молодняк.
3. Чи є можливість передачі державних лісгоспів в управління/концесію на тривалий термін?
4. Чи є потреба в розміщенні ЛОДА в центрі міста?
5. В області відкривається дуже мало реальних виробництв. Зі слів бізнесу, не має сприяння та допомоги влади у боротьбі з бюрократами в районах. Як плануєте залучати реальний бізнес, виробництво в область?
6. В селі Лисиничі та Підбірці постійно вимикають світло. Чи можете Ви повпливати, щоб не виключали по два рази на день світло в цих селах?
7. Чи запрацює нарешті Національний Природній Парку “Бойківщина” що на Турківщині ?
8. Коли і в якому розмірі буде нарахована преміальна доплата медикам, зокрема для міської лікарні Стебника?
9. Багато запитань у коментарях стосовно подовження карантину.
10. Наближається чергова річниця аварії на ЧАЕС. Чи планує область запровадити обласну програму підтримки ліквідаторів аварії на ЧАЕС та членів їх сімей?

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*