Максим Козицький привітав працівників “Гарячої лінії області” з 5-ою річницею успішної роботи

Cьогодні Львівський обласний контактний центр  відзначає п’яту річницю своєї діяльності. З цієї нагоди працівників привітав голова Львівської ОДА Максим Козицький.

“Дякую кожному з вас за кропітку і важливу роботу. Ви допомагаєте вдосконалювати роботу ЛОДА, робите її більш помітною і зрозумілою для людей. Хочу підкреслити, що попри емоційну важку роботу ви все одно залишаєтесь усміхненими і готові у будь-який момент прийти на допомогу мешканцям Львівщини”, – зазначив очільник Львівщини.

Відтак, за високий професіоналізм, сумлінну працю та з нагоди 5-ї річниці створення Львівського обласного контактного центру Максим Козицький вручив працівникам почесні подяки облдержадміністрації.

Зазначимо, за січень 2020 року служба “112” опрацювала  6405 звернень мешканців Львівської області.

На «Гарячу лінію області» громадяни найчастіше звертались з питань транспорту, дорожнього покриття, комунального господарства.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*