Максим Козицький проінспектував ремонтні роботи у школі імені Богдана Сольчаника у Старому Самборі

Голова львівської ОДА Максим Козицький, перебуваючи сьогодні із робочим візитом на Старосамбірщині, відвідав Старосамбірську загальноосвітну школу І-ІІІ ст. №1 імені Героя України Богдана Сольчаника.

Очільник області ознайомився із ходом виконання робіт у приміщенні опорного закладу та наголосив на важливості вчасного виконання усіх запланованих завдань.

«Майже шість сотень дітей із навколішніх сіл навчатимуться у комфортних, теплих умовах. Для забезпечення якісного процесу навчання ми докладаємо всіх зусиль. У школі завершують роботи із енергоефективності, і сподіваємось, що до настання холодів плани втіляться у життя», – зазначив Максим Козицький.

На реконструкцію приміщення школи скерували 9,5 млн грн, зокрема майже 8 млн – з державного бюджету, 582 тис. грн – з обласного та 975 тис. грн – з місцевого. У школі уже перекрили покрівлю, утеплили фасад з трьох сторін. Завершуються роботи із утеплення фасаду на четвертій стороні будівлі.

У школі сформовано 24 класи, в яких навчається 596 дітей, у 2014 році закладу присвоїли звання Героя України Богдана Сольчаника. Довіз учнів здійснюють двома «Школяриками».

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*