Максим Козицький ознайомився із роботою провідного підприємства з виробництва деревостружкових плит

Сьогодні, 2 вересня, в межах робочого візиту, голова Львівської ОДА Максим Козицький відвідав ТзОВ «СВІСС КРОНО». Підприємство є провідним виробником деревостружкових плит в Україні, складовою частиною швейцарської промислової групи SWISS KRONO – провiдного свiтового виробника матерiалiв на основi деревини.

М. Кам’янка-Бузька – одна із трьох площадок в Україні, на яких знаходяться виробничі потужності Товариства. З роботою підприємства, основами та важливими деталями виробництва і ознайомився очільник області.

Товариство має безперервний цикл виробництва. На сьогодні освоєно виробництво наступної продукцiї: плити деревностружковi шлiфованi (ДСП), плити деревностружковi ламiнованi (ЛДСП), стiльницi за методом постформiнг та плити деревностружковi з орiєнтованою стружкою типу ОSВ/З, фасаднi полотна.

У 2009, 2011, 2019 -2020 роках, продукція підприємства отримала низку сертифікатів якості, що свiдчать зокрема про екологiчний клас продукцiї з вмістом вiльного формальдегiду менше 8 мг/100 грам сухої плитки, а також пiдтверджує дотримання вимог щодо якостi повiтря та вмісту вiльного формальдегiду в готовiй продукції, тощо.

Сьогодні основна частка виготовленої продукцiї реалізується  на внутрішньому ринку. На експорт скеровують 21 %. Це Польща, Угорщина, Молдова, Сербія, Румунія, Словакія, Чехія, Боснія і Герцеговина, Словенія, Чорногорія та Саудівська Аравія.

У компанії працює понад сім сотень працівників, середньомісячна заробітна плата – 22 тис грн.

За перiод дiяльностi у розвиток товариства було iнвестовано 250 млн євро.

«Успіх «СВІСС КРОНО» свідчить про те, що на Львівщині – гарні інвестиційні умови, тут з доброю віддачею можна втілювати різноманітні проекти. Активно працюємо над залученням підприємців та компаній з-за кордону, готових вкладати кошти тут, на Львівщині. Допомагаємо потенційним інвесторам на всіх рівнях», – зазначив Максим Козицький.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*