Майже 900 заходів на 40-а локаціях: завтра на Львівщині стартує Форум видавців

З 13 до 17 вересня триватиме найбільша книжкова і літературна подія Центрально-Східної Європи – 24 Форум видавців. Участь у Форумі візьмуть 168 видавництв, які видали кілька тисяч нових книжок спеціально до цієї події.

Про це розповіли під час прес-конференції з нагоди старту Форуму видавців у Львові сьогодні, 12 вересня.

«Тема цьогорічного Форуму – «Точка творення». На Форумі видавців завжди така потужна концентрація інтелекту, творчого потенціалу, що він стає справжньою «точкою творення», дає імпульс новим книжкам, новим ідеям», – наголосила президент ГО «Форум видавців» Олександра Коваль.

У програмі Форуму – 890 літературних, мистецьких, освітніх та соціальних заходів, 14 тематичних кластерів та 10 спецпроектів. Події Форуму відбудуться на 39 локаціях.

«На Форумі можна буде зустрітись із понад 1000 авторів, інтелектуалів, художніх та культурних діячів з усього світу, серед яких Філіп Сендс – автор із Великої Британії, Алісія Гарріс – поетеса із США, німець Ян Вагнет та низка інших авторів, а також найвідоміші українські письменники», – додала програмний директор Форуму видавців Софія Челяк.

У межах Форуму реалізовується також низка соціальних та благодійних заходів, зокрема благодійна акція для пенсіонерів «Третій вік: задоволення від читання» та збір книжок для потреб бібліотек Сходу України.

Як зазначила т.в.о. директора департаменту внутрішньої та інформаційної політики Львівської ОДА Ольга Березюк, під час підготовки Форуму, особливу увагу зосередили на питанні безпеки відвідувачів, зокрема, забезпечення громадського порядку та контролю, медичного супроводу, безпеки дорожнього руху біля місць проведення заходів.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*