Майже 900 млн грн податку на додану вартість надійшло до бюджету від великих платників Львівщини

31681_image_largeПротягом 11 місяців 2013 року великі підприємства, які перебувають на обліку в Спеціалізованій державній податковій інспекції з обслуговування  великих платників у м. Львові МГУ Міндоходів, сплатили до державної скарбниці 898,8 млн. грн. податку на додану вартість. Порівняно з аналогічним періодом минулого року сплата зросла на 60,3 млн. грн. або на 7,2 відсотка.

За цей же період 4 великі платники податків Львівщини заявили до відшкодування з бюджету 69,3 млн. грн. податку на додану вартість. Із заявленої до повернення суми в поточному році відшкодовано 66,8 млн. грн., в тому числі 3,9 млн. грн. – у режимі автоматичного бюджетного відшкодування.

При цьому, підприємствам з  іноземними інвестиціями, які працюють на теренах Львівщини, відшкодовано 40,5 млн. гривень ПДВ, що складає 60,6% від загальної суми бюджетної компенсації, отриманої великим бізнесом з початку року.

Усі заявлені до відшкодування суми повертаються платникам своєчасно та в повному обсязі.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*