Майже 50 творчих діячів області представлятимуть Львівщину на Черкаському книжковому фестивалі «Маестро»

20-22 квітня відбудеться «Черкаський книжковий фестиваль «Маестро». Львівщину на одній із визначних подій в Україні, що поєднує мистецтво та літературу, представлять 10 видавництв та понад 40 митців.

«Подія збере кращих сучасних авторів, музикантів, письменників, акторів, кіносценаристів та краєзнавців. Так, із Львівщини участь у фестивалі візьмуть Любов Хомчак, Тетяна Пилипець, Галина Пагутяк, Марія Чумарна, Іван Гентош, Богдан Кухта, Володимир Шовкошитний, Леся Низова та інші. У фестивалі будуть поєднані цікава література, зустріч з лідерами думок, книжковий ярмарок від провідних видавництв, майстер-класи на нестандартних локаціях та дитячий простір», – зазначила т.в.о. директора департаменту внутрішньої та інформаційної політики Львівської облдержадмінстрації Ольга Березюк.

«Різні символи – різні думки!» – слоган цьогорічного книжкового фестивалю «Маестро», який є чудовою платформою для розвитку та спілкування, для творчості і експериментів.

Захід проходитиме у розрізі серії відкритих для публіки заходів, об’єднаних «книжковою ідеєю», які відбуватимуться на різних майданчиках виставки. Завданнями фестивалю є популяризація читання, розвиток української літератури та відродження видавничої індустрії.

Варто зауважити, що Львівщина вже третій рік поспіль представлятиме свій потенціал на Черкаському книжковому фестивалі.

Участь делегації із Львівщини відбувається в межах реалізації Регіональної програми сприяння розвитку інформаційного простору та громадянського суспільства, за сприянням Львівської обласної державної адміністрації.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*