Майже 400 виставок і понад 32 тисячі екскурсій провели торік у музеях Львівщини

У музеях області минулого року організували 392 виставки та провели 32 408 екскурсій.

Про це повідомила сьогодні під час звіту директор департаменту з питань культури, національностей і релігій Львівської ОДА Мирослава Туркало.

Зокрема представили 10 інтерактивних сучасних виставок та охопили 16 районів.

«Це такі відомі виставкові проекти як «70-річчя проведення депортаційної операції «Вісла», «Розвіяні чужими вітрами», «Ми полягли, не ставши на коліна»,  «Творець Українського Гімну. Михайло Вербицький» тощо. Цього року ми хочемо продовжувати цей проект», – зазначила Мирослава Туркало.

Також  масштабні виставкові проекти організували за кордоном, зокрема у Німеччині, Литві, Угорщині, Республіці Польща.

Під час звіту Мирослава Туркало наголосила, що в межах Комплексної програми  розвитку культури Львівщини провели 2 конкурси. 13 музеїв на конкурсній основі отримали співфінансування на закупівлю технічних засобів, 21 музей став переможцем конкурсу на кращі музейні проекти.

««Боротьба за незалежність України від дідів до  внуків»  – один із таких успішних пересувних проектів, який можемо представляти у районах області для того, щоб популяризувати нашу історію, показувати  спадкоємність поколінь українців, які живуть на території України», – наголосила Мирослава Туркало.

Загалом на розвиток і підтримку музейної справи Львівщини cпрямували майже 600 тис гривень.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*