Майже 4 мільйони гривень щорічно отримуватимуть місцеві ради Львівщини за оренду земель за результатами торгів у 2019 році

За результатами земельних торгів, які відбулися цього року, було продано право оренди 53 земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності (за межами населеного пункту), загальною площею 773 га, терміном на 7-10 років для ведення товарного сільськогосподарського виробництва та фермерського господарства.

Розмір річної плати за користування земельними ділянками, визначений за результатами аукціонів, становить 3,9 млн. грн., який орендарі сплачуватимуть щорічно до бюджетів місцевих рад Львівщини. Зазначимо, що ціна продажу права оренди цих ділянок перевищила стартову ціну на 3,0 млн. грн. (у 4,3 рази, стартова ціна лотів – 0,9 млн. грн.).

За результатами останнього аукціону, який відбувся 13 травня поточного року, було продано право оренди 4-ох ділянок розташованих у Жидачівському району Львівської області, площею 62 га, за ціною 675 тис. грн. (стартова ціна – 74 тис. грн.). Завдяки проведенню аукціону орендна плата зросла в 9 разів.

Додатково інформуємо, що земельні аукціони відбуватимуться лише на електронних майданчиках відповідно до постанови КМУ № 688 від 21.06.2017р. «Деякі питання реалізації пілотного проекту із запровадження електронних земельних торгів і забезпечення зберігання та захисту даних під час їх проведення».

Детальніше ознайомитися з запропонованими лотами можна туті тут

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*