Майже 370 тисяч сімей області отримують житлову субсидію

Станом на 12 вересня в області одержують житлову субсидію 369 980 родин. В цілому підтримкою житлової субсидії охоплено більше мільйона громадян області. Про це повідомили в департаменті соціального захисту населення Львівської облдержадміністрації.

За словами директора департаменту Василя Мартиняка, середній розмір одержаної субсидії в середньому становить 149 грн., середньомісячний дохід на особу в домогосподарстві становить 1410 грн.

“На даний час органами соціального захисту населення проведено перерахунок призначення житлових субсидій всім сім’ям на наступний річний термін, які одержують субсидію з травня – серпня 2015 року”, – зазначив Василь Мартиняк.

Він також додав, що органи соціального захисту населення Львівщини готові, в умовах підвищення цін та тарифів на житлово-комунальні послуги, надати можливість отримати допомогу на оплату житлово-комунальних послуг, всім, хто її потребує.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*