Майже 10 млрд гривень надійшло до бюджетів Львівщини

Сьогодні, 26 грудня, під час прес-конференції голови Львівської обласної державної адміністрації Олега Синютки на тему “Підсумки 2016-го року” йшлося про динаміку надходжень до місцевих бюджетів області у 2014 – 2016 роках.

За словами голови ЛОДА, до місцевих бюджетів Львівщини упродовж 2016 року надійшло 9 млрд 835 млн грн. Це на 3,4 млрд грн або 53% більше, ніж за минулий рік. “Більше 90% бюджетів буде виконано і перевиконано, у тому числі і доходи держбюджету на території Львівській області”, – наголосив Олег Синютка.

Слід зазначити, що бюджет 2015 року (6 млрд 415 млн грн) також перевищував попередній – 2014-го (4 млрд 139 млн грн) на 55%.

Таких показників вдалося досягти завдяки перш за все дієвим заходам із детінізації заробітної плати в області.

Так, протягом року удвічі зменшилася кількість суб’єктів підприємницької діяльності (СПД), які виплачують заробітну плату нижче мінімально встановленого рівня: станом на 1 січня їх було – 4 572, а станом на початок жовтня – 2 278 СПД.

Кількість працюючих у “мінімізаторів” від травня до жовтня поточного року скоротилася майже на 5 тис осіб.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*