Майдан Турківщини для армії у січні зібрав 75,1 тис. грн

106167

Лише за січень громадська організація «Майдан Турківщини» Львівської області, яка стала волонтерською, для потреб Української армії та для краян – учасників АТО зібрала 75 тисяч 112 гривень.

За словами голови ГО «Майдан Турківщини» Геннадія Когута, ці кошти використані для допомоги пораненим – уродженцям гірського краю, придбання спеціальної техніки спостереження, засобів зв’язку військовим, засобів захисту, форми тощо. Добровільними помічниками волонтерів є учні шкіл, громади сіл та церков, благодійні фонди та інші, хто своїм внеском реально підтримував на Сході бойовий дух захисників територіальної цілісності України.

Загалом від початку діяльності «Майдану Турківщини» – а це червень 2014 року – для потреб українського війська зібрано понад п’ятсот тисяч гривень. За них було закуплено все те, у чому в зоні АТО наші солдати відчували найбільшу потребу.

Тепер, сказав Геннадій Когут, при районній раді створено волонтерський координаційний центр. Ця структура та ГО «Майдан Турківщини» роблять спільну роботу і погоджують свою діяльність.

http://zik.ua

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*