Майбутнє українського хокею – за юними спортсменами, – очільник Львівщини про гравців команди «Галицькі Леви»

IMG_3891_topПрезидент України чітко ставить перед нами завдання щодо збереження та розширення мережі позашкільних навчальних закладів. І те, що сьогодні діти на Львівщині займаються хокеєм – це великий плюс. Адже спорт загартовує, він є прекрасним дозвіллям для дітей. Про це сьогодні, 18 листопада, зазначив голова Львівської облдержадміністрації Олег Сало під час відкритого показового тренування юних хокеїстів команди «Галицькі Леви» на Льодовій арені у м.Новояворівську.

«Те, що сьогодні на Льодовій арені із задоволенням займаються хокеєм близько 200 дітей, а гравці команди «Галицькі Леви» стали чемпіонами України 2012-2013 років – це все величезний прорив у такому складному виді спорту. Тому дуже добре, що хокей у нас прогресує і саме за юними спортсменами його майбутнє», – сказав Олег Сало та додав, що влада приділятиме максимум зусиль для того, щоб цей вид спорту і надалі розвивався на Львівщині.

Керівник  області побажав  наймолодшим чемпіонам України професійного росту та яскравих досягнень у спорті, а також вручив подарунки.

Зазначимо, що голова ОДА в рамках візиту до міста Новояворівська оглянув приміщення Льодової арени, ознайомився з дирекцією спортивного закладу та умовами його функціонування, а також переглянув відкрите тренування юних хокеїстів, спеціальні вправи на льоду та показову двосторонню гру.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*