«Майбутнє країни залежить від вас», – Президент Австрії на зустрічі із студентами в УКУ

Сьогодні, 15 березня, у межах поїздки на Львівщину Федеральний Президент Республіки Австрії Александер Ван дер Беллен зустрівся із студентами та академічною спільнотою. Зустріч відбулась у Центрі Митрополита Андрея Шептицького.

В межах зустрічі порушили актуальні питання реформ в Україні, україно-австрійських відносин, розвитку держав, а також агресії Росії проти України.

«Агресія і злочинність не є прийнятні в Європі, в тому числі в Австрії. Нація не може бути одна в цій ситуації, це – абсурд. Європейські країни мають співпрацювати в цьому питанні. Європейський досвід показує, що коли країна дотримується законів і народ захищений законом, тоді вона починає процвітати, не лише економічно, але і в загальному, – зазначив Александер Ван дер Беллен. – З досвіду Австрії скажу, що передумовою процвітання є освіта для всіх і кожного, думаюче старше покоління та незалежні медіа, які співпрацюють з економістами».

Також Президент Австрії відповів на запитання молоді, серед яких – що можуть зробити молоді люди для якісних змін в країні та подальші кроки для розвитку із використанням здобутків 21-го століття.

«Майбутнє країни залежить від вас. Я кажу вам це, бо ви є лідерами майбутнього. Ваш оптимізм і ваші дії є майбутнім не тільки України, а й Європи в цілому», – наголосив Александер Ван дер Беллен.

Також Президент Австрії підкреслив, за останній рік в України є очевидні для Європейського Союзу досягнення.

Нагадаємо, що в межах візиту на Львівщину Федеральний Президент Республіки Австрії Александер Ван дер Беллен відвідав Львівську національну наукову бібліотеку України ім. В. Стефаника, взяв участь у екскурсії Палацом Потоцьких, а також залишив  запис у книзі Почесних гостей м. Львова.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*