М.Костюк: На Львівщині відсутня заборгованість із виплати заробітної плати у бюджетній сфері

На Львівщині відсутня заборгованість із виплати заробітної плати у бюджетній сфері. Про це під час засідання Колегії повідомив голова Львівської ОДА Михайло Костюк.

Керівник області наголосив, що в облдержадміністрації виконується план дій щодо підвищення рівня заробітної плати та ліквідації боргів із виплати заробітної плати у комерційних структурах.

«Наголошую на тому, що у бюджетній сфері – медицини, освіти – в області немає боргів із виплати заробітної плати. Разом із тим хочу зазначити, що ті тенденції із наявності заборгованості по зарплаті у комерційних структурах нашої області, підприємствах змішаного типу тощо, перебувають на особливому контролі у керівництва обласної державної адміністрації. Це питання, над вирішенням якого ми усі спільно повинні працювати: потрібно відпрацьовувати механізм участі усіх органів місцевого самоврядування, тих органів, які є дотичними до структури управління цими підприємствами та раз і назавжди вирішити це питання», – розповів Михайло Костюк.

Голова Львівської ОДА відзначив, що відповідно до чинного законодавства, потрібно також підсилити відповідальність керівників цих підприємств, які боргують заробітні плати своїм працівникам.

«Переконаний, що у цьому питанні ми не можемо дозволити слабкість і гарантую, що у першому півріччі цього року цьому буде поставлений край», – додав очільник Львівщини.

Також Михайло Костюк відзначив, що обласна державна адміністрація виконує план дій щодо підвищення рівня середньої заробітної плати і область у цьому питання має позитивні результати.

«На Львівщині майже за усіма видами економічної діяльності є тенденція щодо підвищення середньомісячної заробітної плати, яка у 2012 році становила майже 2178 гривень і зросла на 15%. Упродовж 2012 року ми провели 763 засідання комісій із погашення заборгованості із виплати заробітної плати, на яких заслухано майже 1500 керівників підприємств та їх заступників», – повідомив голова облдержадміністрації.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*