“Лючія ді Ламмермур” звучатиме українською у Львові

Уперше 12 жовтня у Львові відбудеться унікальна постановка опери “Лючія ді Ламмермур”  у перекладі Миколи Лукаша. 

Оперу “Лючія ді Ламмермур” називають «перлиною» у творчості відомого італійського композитора  Ґаетано Доніцетті, адже вона є однією з найскладніших та найдраматичніших на оперній сцені.

Сюжетом  опери є  роман шотландського письменника Вальтера Скотта “Ламмермурська  наречена”, що був написаний на реальних подіях. За розповіддю молоду і красиву Лючію видають заміж обманом, в кульмінації наречена божеволіє. Віковий ценз постановки 12+

«Наша постановка є унікальною, бо  вперше за часи незалежності України опера виконується в українському перекладі геніального Миколи Лукаша. В ній задіяні талановиті молоді солісти, чия зіркова кар’єра лише набирає обертів. Красу партитури Доніцетті явить львівський оркестр під орудою Маргарити Гринивецької. У виставі поглиблено драматургію опери, увиразнено характери, і тепер це історія не лише про нещасливе кохання, а й про підступність, слабкодухість і шляхетність в жанрі епік-фентезі», – розповідає українська режисерка Юлія Журавкова.

Нагадаємо, що таку постановку опери  “Лючія ді Ламмермур” можна буде побачити лише єдиний раз.

Подія відбуватиметься у межах Лукаш Фест – унікального міжнародного фестивалю, присвяченому сторіччю з дня народження Миколи Лукаша (1919-1988) – одного з найталановитіших перекладачів ХХ сторіччя.

Час події: 19:00 година.

Місце: трамвайне депо (LEM Station, Д. Вітовського 57).

Вхід вільний.

Фестиваль відбувається за підтримки Львівської обласної державної адміністрації та львівського корейського центру Ханмаді.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*