Любителів поезії запрошують на українсько-польський фестиваль “Галіційська літературна осінь”

Сьогодні, 27 вересня, у Палаці Потоцьких відбудеться відкриття польсько-українського літературного фестивалю “XXVI Міжнародна Галіційська Літературна Осінь”. Мистецький захід триватиме до 2 жовтня на Львівщині та у м. Івано-Франківськ.

За її словами, під час заходу учнівська та студентська молодь поспілкується із відомими поетами з України та Польщі, а також з молодими поетами – учасниками відбіркового туру. Літературні зустрічі відбудуться у народних домах і навчальних закладах Дрогобицького, Миколаївського району, міста Львова, та Івано-Франківська. Із Польщі до Львова, зокрема, завітають поети Анджей Грабовський, Артур Грабовський, Казімєж Бурнат, Лєх Конопінський, Ян Дидусяк, ГезаЧеби, Анджей Жмуда, Влодімєж Штокман, Адам Лізаковський.

Під час української частини фестивалю також відбудеться круглий стіл “Іван Франко, Станіслав Лем – мистецький простір літературного Львова” у Львівському Національному університеті ім. І.Франка, відкриття польсько-української виставки книжкової графіки Артура Грабовського (Польща) та Вікторії Ковальчук (Україна) у Львівському музеї етнографії та художнього промислу. Також триватимуть поетично-музичні зустрічі українських і польських поетів та музикантів на камерній сцені Львівської філармонії та у Центрі польської культури та європейського діалогу в Івано-Франківську. Гості фестивалю стануть учасниками радіо- та телепрограм, екскурсій Львовом, відвідають музеї Львівщини та Івано-Франківщини.

На завершення учасників фестивалю-конкурсу “Галицька Осінь” відзначать дипломами. У підсумку також видадуть альманах з віршами молодих поетів та розповсюдять його у бібліотеках і навчальних закладах.

Зазначимо, що друга частина фестивалю відбуватиметься упродовж 3-9 жовтня у Польщі.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*