Львів’ян запрошують на національно-патріотичний концерт

У суботу, 16 травня, в актовій залі середньої школи №84 Львова, що біля кінотеатру імені Олександра Довженка у районі Сихів о 12:00 розпочнеться національно-патріотичний концерт “За тебе молюсь, Україно”.

У програмі концерту українські народні танці, патріотичні пісні та вірші, гра на музичних інструментах. Після закінчення організатори мають намір обговорити актуальні проблеми адаптації внутрішньо переміщених дітей у Львові.

Організатори – ГО «Центр просвітництва та розвитку людини» в рамках реалізації проекту “Соціально-культурна адаптація внутрішньо переміщених дітей на базі середньої школи №84 м. Львів” за підтримки МФ “Відродження” та сприяння департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Львівської обласної державної адміністрації, запрошують усіх охочих долучитися до свята.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*